Skip to main content

English فارسی Türkçe (Turkish)

نهنگ کریپتو 50،000،000 دلار بیت کوین به بایننس انتقال داد

یک نهنگ بیت کوین 4،500 واحد بیت کوین را که معادل با 50 میلیون دلار است از کیف پول خود به صرافی بایننس انتقال داد. درحال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره هویت این نهنگ و قصد او از انجام این تراکنش وجود ندارد. این تراکنش عظیم موجب ایجاد جنبشی در میان معامله‌گران بیت کوین شده است.

به گزارش دیلی هودل و به نقل از ربات ویل آلرت (Whale Alert)، تراکنش عظیم انجام شده با کارمزد 22 دلار صورت گرفت.

در واقع ویل آلرت یک حساب توئیتری است که در زمینه رهگیری تراکنش‌های بزرگ ارز دیجیتال فعالیت دارد. گزارش‌ها حاکی از آن است که احتمال می‌رود قصد این نهنگ معامله با فروش این حجم از دارایی باشد. ویل آلرت بیان کرده است که هنوز مشخص نشده این حساب به چه کسی تعلق دارد.

نکته قابل توجه این است که آدرس این کیف پول ارز دیجیتال، وابسته به حساب‌های بایننس یا سازمان‌های شناخته شده در دنیای ارز دیجیتال نیست.

فعالیت این کیف پول در روز ششم فوریه (بهمن 98) آغاز شده و بعد از ارسال و دریافت مقادیر قابل توجهی از بیت کوین با بیشتر از 160 معامله با مبالغ بالا نیز فعال بوده است.

پیامدهای تراکنش 50،000،000 دلاری بیت کوین از دیدگاه تحلیلگران

پیامدهای تراکنش 50،000،000 دلاری بیت کوین از دیدگاه تحلیلگران

این تراکنش 50،000،000 دلاری بیت کوین با افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد کاهش کوتاه مدت قیمت بیت کوین همزمان شد. بر اساس عقیده برخی از کارشناسان بازار ارز دیجیتال همانند مایکل ون دپوپ (Michael van de Pope) با 50،000 دنبال کننده در توئیتر، قیمت بیت کوین پیش از تشکیل ساختار زیرین، به 10،800 سقوط خواهد کرد. همچنین تحلیلگری دیگری با نام کاربری فلاد (Flood)، در اظهارنظر خود مبنی بر رخداد نهنگ کریپتو دیدگاهی نزولی برای این ارز دیجیتال درنظر گرفت.

براساس پیش بینی او برای کاهش حمایت از 10،500 دلار، بیت کوین باید مقاومت 11000 دلاری را بشکند.

یکی دیگر از تحلیلگران بازار کریپتو با نام جاش ریگر (Josh Rager)، نسبت به ون دپوپ و فلاد دیدگاهی نزولی‌تر و انتظار کاهش بیشتر دارد. او براین باور است که قیمت بیت کوین به زیر 10،000 دلار خواهد رسید.

او در ادامه اضافه کرد که این پس رفت قیمت برای او آزار دهنده نیست و او را شگفت‌زده نمی‌کند؛ زیرا بیت کوین ارز شماره یک کریپتوکارنسی، گرایش به ثبت اصلاحات 30% دارد.

English فارسی Türkçe (Turkish)

فرهاد مقدم سلیمی

سلام. فرهاد مقدم سلیمی هستم. کار آفرین و علاقه مند به دنیای بلاک چین و هوش مصنوعی.

ارسال پاسخ