Skip to main content

English فارسی Türkçe (Turkish)

معرفی سایت IntoTheBlock

سایت IntoTheBlock  یکی از بهترین پلتفرم‌ها و سایت‌های تحلیل آنچین و تحلیل تکنیکال است. این سایت به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا بتوانند به بسیاری از اطلاعات مهم مرتبط با رمز ارزها دسترسی پیدا کنند. سایت اینتو د بلاک به عنوان یک دیتا ساینس یا شرکت علوم داده در زمینه هوش مصنوعی، بررسی و تحقیقات گسترده‌ای را انجام می‌دهد.

با استفاده از Intotheblock، بهترین سایت تحلیل آنچین برای بررسی داده‌های درون شبکه‌ای می‌توان از ابزارهای پیشرفته تحلیل داده و هوش مصنوعی جهت تحلیل داده برای بازار ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین استفاده نمود. با آموزش کار با وب سایت IntoTheBlock امکان استفاده از اطلاعات و تحلیل‌های عمیق در مورد ارزهای دیجیتالی نظیر بیت کوین، ریپل، اتریوم و دیگر رمز ارزها را خواهید داشت.

سایت Intotheblock

سایت اینتو د بلاک intotheblock با استفاده لحظه‌ای از داده‌های بلاکچین، تحلیل‌های دقیقی از الگوهای معاملاتی، میزان فعالیت شبکه و رفتار مختلف ارزها را ارائه می‌دهد؛ تا بدین واسطه کاربران بتوانند تصمیم‌گیری‌های استراتژیک‌تر و هوشمندانه‌تری را در سرمایه‌گذاری‌ ها و معاملاتشان داشته باشند. 

مفتخریم که سایت IntoTheBlock یکی از شرکای تجاری ما در شرکت egemoney می‌باشد.

همکاری intotheblock و egemoney

در ادامه این مطلب با بنده همراه باشید تا آموزش کار با وب سایت IntoTheBlock برای شما ارائه دهم.

معرفی سایت IntoTheBlock بهترین سایت تحلیل آنچین

معرفی سایت IntoTheBlock بهترین سایت تحلیل آنچین

سایت اینتو د بلاک (intotheblock) یکی از بهترین سایت‌های تحلیل آنچین و تکنیکال به شمار می‌رود.

توجه: تحلیل تکنیکال بدون تحلیل بنیادی یک تحلیل ناقص خواهد بود. لذا پیشنهاد می‌شود به نتایج این تحلیل به تنهایی جهت سرمایه‌گذاری اکتفا ننمایید.

آنچین دیتا شامل همه اطلاعات مربوط به تراکنش‌های صورت گرفته در بلاکچین است که شامل داده‌های تراکنش، کد قرارداد هوشمند و داده‌های بلاک می‌شود. تریدرهای فعال در بازار کریپتوکارنسی، با استفاده از این اطلاعات و بررسی داده‌های بلاکچین، ارز دیجیتال مدنظرشان را برای معاملات انتخاب می‌کنند. سایت IntoTheBlock به عنوان بهترین پلتفرم و سایت تحلیل تکنیکال و آنچین، به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران امکان دسترسی به اطلاعات مهم مرتبط با رمز ارزها نظیر میزان ورودی و خروجی به صرافی‌ها، تحرکات انواع نهنگ‌های ارز دیجیتال و … را می‌دهد.

سایت اینتو د بلاک intotheblock یک شرکت علوم داده (data science) بوده که مورد استقبال بسیاری از تحلیلگران در حوزه ارز دیجیتال قرار گرفته است. این سایت برای ارائه اطلاعات علمی در حوزه بازار ارزهای دیجیتال از تحقیقات پیشرفته در زمینه هوش مصنوعی استفاده می‌کند.

در واقع رویکرد این سایت پوشش دارایی‌های رمزنگاری شده از چند منظر زیر است:

این سایت به احساسات بازار برای دارایی‌های رمزنگاری و داده‌های معاملاتی نقطه‌ای و مشتقات آن می‌پردازد. با آموزش کار با وب سایت IntoTheBlock می‌توانید نکاتی راجع به تعداد بی‌شمار شاخصی که جهت تجزیه و تحلیل بهتر و ترید رمز ارز استفاده می‌شود، بیاموزید. این شاخص‌ها در استراتژی‌های پیچیده بوسیله هزارن معامله‌گر در سرتاسر جهان و صندوق‌های سرمایه‌گذاری رمزنگاری بکار می‌روند.

ویژگی های سایت اینتو د بلاک intotheblock

ویژگی های سایت اینتو د بلاک intotheblock

از دلایلی که باعث تبدیل شدن سایت Intotheblock رایگان به مهم‌ترین و پرکاربردترین سایت‌ آنلاین تحلیل ارز دیحیتال شده است، ویژگی‌های منحصر بفرد این سایت می‌باشد. در زیر به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم:

قسمت های مختلف سایت IntoTheBlock

سایت اینتودبلاک، ضمن داشتن ویژگی‌های مهم، بخش‌های مختلفی نیز دارد. هرکدام از این بخش‌ها ارائه دهنده اطلاعات مهم و امکانات مختلف به کاربران هستند.

تجزیه و تحلیل بلاک چین

سایت IntoTheBlock بیشتر از 500 رمز ارز و دارایی دیجیتالی را پشتیبانی می‌کند. شما در Intotheblock می‌توانید از شاخص‌ها و ابزارهای موجود جهت تجزیه و تحلیل رمز ارز مدنظرتان کمک بگیرید. در نهایت این اطلاعات شما را در تحلیل تکنیکال روی ارز دیجیتال کمک خواهد نمود.

پیش بینی قیمت رمز ارزها

در سایت اینتو د بلاک intotheblock علاوه بر آنکه پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال وجود دارد، کاربران نیز قادرند براساس تحلیل‌هایشان، پیش‌بینی‌هایی را انجام داده و در سایت قرار دهد. همچنین پیش‌بینی‌های قیمت جهت‌دار بر روی هر رمز ارز با کمک هوش مصنوعی ثبت شده که کاربران بتوانند بهترین نقطه خرید و فروش را بیابند.

تجزیه و تحلیل دیفای (DeFi)

بررسی و تحلیل سیستم‌های مالی غیرمتمرکز یا دیفای قسمتی است که در سایت Intotheblock رایگان برای شما قابل دسترس است. شما در این سایت نه تنها می‌توانید به عنوان کاربر براساس اطلاعات موجود تجزیه و تحلیل دیفای را انجام دهید، بلکه قادرید به پیچیده‌ترین تحلیل‌های دیفای نیز دسترسی داشته باشید. داده‌های بازار و پروتکل‌های دیفای، این تجزیه و تحلیل‌ها را ارائه می‌دهند.

آموزش کار با وب سایت IntoTheBlock

آموزش کار با وب سایت IntoTheBlock

همانطور که تا به اینجا اشاره نمودم، سایت IntoTheBlock که یکی از شرکای تجاری صرافی فرهاد اکسچنج می‌باشد، یکی از پرکاربردترین و بهترین سایت تحلیل آنچین در حوزه رمز ارزهاست که اطلاعات دقیقی را برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارائه می‌دهد. جهت فعالیت در بازار کریپتوکارنسی و انجام معاملات، شما به پلتفرم‌ها و سایت‌های مرجعی همانند Intotheblock نیاز دارید.

در ادامه این مطلب قصد دارم برای شما نحوه ثبت نام و آموزش کار با وب سایت IntoTheBlock را شرح دهم:

ورود به سایت IntoTheBlock

ورود به سایت IntoTheBlock

در ابتدای کار برا ورود به این سایت، در سرچ گول عبارت IntoTheBlock را تایپ کنید و وارد سایت گردید. در صفحه اول سایت، ارزهای دیجیتال برتر شامل بیت کوین (BitCoin)، لایت کوین (LiteCoin) و اتریوم (Ethereum) برای شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب هر کدام از این ارزها در این صفحه، امکان دسترسی به اطلاعات مربوط به آن ارز دیجیتال را خواهید داشت.

در قسمت پایینی سایت اینتو د بلاک، لیستی از رمز ارزهای برتر وجود دارد. در کنارهر کدام از این رمز ارزها نیز اطلاعات مهم نظیر مارکت کپ، قیمت روز و … ثبت شده است.

دستیابی به اطلاعات ارز دیجیتال مدنظر

بعد از ورود به سایت، جهت دستیابی به اطلاعات مربوط به رمز ارز مدنظرتان، باید اسم یا نماد آن را سرچ نمایید تا بتوانید به صفحه آن رمز ارز منتقل شوید. در صفحه مربوطه، دو بخش Token Summary و Signals قابل مشاهده است. در ادامه به هرکدام از این قسمت‌ها خواهم پرداخت:

Token Summary

Token Summary

در این بخش، خلاصه‌ای از داده‌های هر توکن شامل درصد فروش توکن، هولدرها، درصد توکن موجود در دست نهنگ‌ها، فروشنده‌های توکن و … وجود دارد.

Holders Making Money at Current Price

این قسمت به درصد آدرس‌هایی که درحال کسب درآمد با قیمت فعلی آن توکن هستند، مربوط می‌شود. بدین معنا که چند درصد از این افراد سود کرده و چند درصد ضرر یا از بین می‌روند. از طرفی شاخص ورودی و خروجی پول در توکن مدنظر را خلاصه می‌نماید.

Concentration by Large Holders

این قسمت مربوط به تمرکز هولدرهای بزرگ می‌باشد. بدان معنا که چند درصد از رمز ارز مدنظر در دست سرمایه‌گذاران و نهنگ‌ها قرار دارد. نهنگ‌ها در واقع آدرس‌هایی هستند که بیشتر از 1% توکن را عرضه می‌نمایند و سرمایه‌گذاران نیز حدود 0.1 تا 1% از توکن را در اختیار دارند.

Price Correlation with Bitcoin

این قسمت به ارتباط قیمت توکن با قیمت بیت کوین اشاره دارد. باتوجه به اینکه بیت کوین مادر کریپتوکارنسی‌هاست، کاهش یا افزایش قیمت آن روی قیمت دیگر رمز ارزها تاثیر مستقیمی خواهد گذاشت. درصورتی که عدد در این قسمت روی 0 باشد، بدان معناست که ارز دیجیتال مدنظر، همبستگی با بیت کوین ندارد. اگر عدد روی 1 باشد نیز به این معنا است که حرکت قیمت آن‌ها در یک جهت است و درصورتی که عدد روی -1 باشد، حرکت آن‌ها مخالف یکدیگر می‌باشد.

Holders Composition by Time Held

این قسمت سه درصد متفاوت را به شما نشان می‌دهد. درصد اول به معامله‌گرانی که کمتر از یک ماه توکن را در اختیار دارند، مربوط است. درصد دوم، به Cruiser که کمتر از یکسال و بیشتر از یک ماه توکن را دارد و درصد سومی هم به Holder که یک سال یا بیش از آن توکن را در اخیتار دارد مربوط می‌شود.

Transactions Greater than 100k$

در این قسمت حجم نقل و انتقالات در تراکنش‌های بیشتر از 100 هزار دلار نشان داده می‌شود. آمار نمایش داده شده به 7 روز گذشته مربوط است.

Telegram Members Change

این قسمت تنها برای رمز ارزهایی که گروه تلگرامی معتبری دارند، نمایش داده خواهد شد. آمار این بخش باتوجه به گروه تلگرامی به صورت هفتگی بروزرسانی شده و اعضای آن را نشان می‌دهد.

Transaction Demographics

این قسمت به دموگرافیک معاملات مربوط می‌شود که درصدهای تراکنش را براساس اندیکاتورهای شرق و غرب نمایش می‌دهد. اطلاعات این قسمت به 14 روز گذشته مربوط می‌شود. معاملات شرقی از ساعت 10 شب تا 10 صبح و معاملات غربی از 10 صبح تا 10 شب صورت می‌گیرند.

Total Exchanges Inflows

این قست کل ورودی‌های مبادلات را شامل می‌گردد. بدین معنا که محاسبه حجم رمز ارز مدنظر که در 7 روز پیشین به صرافی‌های متمرکز وارد شده در این قسمت قرار خواهد گرفت.

Total Exchanges Outflows

این قسمت نیز مرتبط با کل خروجی‌های مبادلات می‌باشد. بدان معنا که محاسبه حجم رمز ارز مدنظر که در 7 روز پیشین از صرافی‌های متمرکز دریافت شده در این قسمت قرار خواهد گرفت.

Signals

در سایت IntoTheBlock، قسمت سیگنال‌ها شامل سه قسمت Exchange Signals ، Derivatives و On-Chain Signals می‌شود. شما با استفاده از این پارامترها در قسمت سیگنال، امکان پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال مدنظرتان را در روز آینده خواهید داشت.

در زیر به بخش‌های مربوط به On-Chain Signals خواهم پرداخت:

Net Network Growth

Net Network Growth به رشد خالص شبکه گفته می‌شود. این بخش درصدهای مربوط به تغییر تعداد آدرس‌های یک رمز ارز را شامل می‌گردد. بدین معنا که اندازه گیری آستانه نزولی و صعودی تغییرات مربوط به آدرس‌ها در یک هفته گذشته نمایش داده می‌شود.

In the Money

اندیکاتور In the Money به کاربر جهت اندازه‌گیری حجم توکن‌های موجود در پول کمک می‌کند. یعنی کاربر برای رمز ارز مدنظر خود، اقدام به ثبت یک سطح مشخص برای سود می‌کند. بوسیله این اندیکاتور کاربران می‌توانند به صورت 7 روزه مقایسه ارزش دارایی را داشته باشند.

Concentration

این قسمت که به معنای تمرکز است، درصد مربوط به سیگنال تغییرات روزانه رمز ارز مدنظر در موقعیت سرمایه‌گذاران و نهنگ‌ها را نشان می‌دهد.

Large Transactions

این قسمت اشاره به معاملات بزرگ دارد و به بررسی و تجزیه و تحلیل تغییرات تعداد تراکنش‌هایی که بیشتر از 100 هزار دلار هستند، می‌پردازد.

در ادامه به قسمت‌های مربوط به Exchange Signals در سایت IntoTheBlock می‌پردازم:

Smart Price

این بخش به معنای قیمت هوشمند بوده و براساس تغییرات موجود در قیمت میانی و متوسط قیمت‌های حجم ارسال شده و پیشنهادی ارسال می‌گردد.

Bid-Ask Volume Imbalance

این بخش نیز مربوط به حجم به قیمت پیشنهادی و حجم به قیمت درخواست می‌شود.

آخرین قسمت مربوط به Signals، بخش Derivatives است که نشان دهنده سیگنال ترکیبی از قیمت روز رمز ارز، ارزیابی حرکت نزولی و صعودی، حجم و … می‌باشد.

سایت IntoTheBlock و ارائه اطلاعات مرتبط با بلاکچین تا دیفای

علاوه‌بر اطلاعات اشاره شده، سایت اینتودبلاک اطلاعات دیگری نیز در زمینه تجزیه و تحلیل دقیق حیطه برنامه‌های غیرمتمرکز دیفای را برای شما ارائه می‌دهد. این اطلاعات شامل بازار تمامی توکن‌های موجود در دیفای، زمان‌های استفاده شده از گس، آدرس‌های فعال در دیفای، میزان ورودی و خروجی رمز ارز مدنظر به صرافی‌های دیگر، پروتکل‌های وام‌دهی و … می‌شود.

English فارسی Türkçe (Turkish)

فرهاد مقدم سلیمی

سلام. فرهاد مقدم سلیمی هستم. کار آفرین و علاقه مند به دنیای بلاک چین و هوش مصنوعی.

ارسال پاسخ