آلت کوین


EOS جدیدترین آلت کوینی که طی چند روز اخیر در فصل انفجار قیمت ها، افزایش قیمت گسترده ای را تجربه کرد.
قیمت EOS برای اولین بار از اواسط سال 2018 پس از پیشروی بزرگی که از ماه مارس شروع کرد بود، دو رقمی شد. بر اساس داده های CoinGecko این ارز رمزنگاری شده در رتبه 20 بازار و در حال حاضر با قیمت حدود بالای 10 دلار معامله می شود و در طی 5 روز گذشته نزدیک به 100 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد.

دلیل اول: پیشرفت فعلی EOS در تلاقی دو روند منحصر به فرد قیمت ها اتفاق افتاد. از یک طرف، جفت تجاری EOS / USDT برای سال 2021 بالاتر از سطح انتظار قرار گرفت. در حالی که قیمت این رمز ارز در برابر بیت کوین (BTC) در اوایل ماه مارس به پایین ترین سطح خود در سه سال گذشته سقوط کرد. تا زمان نگارش این مقاله، نمودار قیمت EOS / BTC روند نزولی تقریباً سه ساله ی خود را شکست که نشان دهنده احتمال حرکت روبه جلوی آن است.

فرهاد اکسچنج و اخبار بروز دیگر؟

دلیل دوم: با غلبه بر یکه تازی بیت کوین توسط آلت کوین ها در میان دستاوردهای بزرگی که آن ها بدست آوردند، به نظر می رسد که روند بازار دارایی نشانه های خوبی برای صعود باشد. در واقع، آلت های بزرگ مانند:
Bitcoin Cash (BCH)
Ethereum Classic (ETC)
Chainlink’s LINK
Polkadot’s DOT
با افزایش سریع قیمت مواجه شده اند.
این دستاورد آلت کوین ها با تعیین سقف قیمت های جدید به دست آمده است. خوب است بدانید که Ether (ETH) بیشترین افزایش قیمت را داشته است.

ارز دیجیتال EOS نیز از قافله عقب نمانده و از این الگو پیروی می کند و به اندازه کافی شتاب دارد که تا بتواند در برابر بیت کوین خودی نشان دهد. تا زمان نگارش این مقاله، جفت معاملات EOS / BTC در دوره معاملاتی 48 ساعته گذشته 76٪ رشد داشته است.

دلیل سوم: افزایش قیمت EOS را می توان به اخبار پاداش های اخیر نیز ربط داد. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود. افراد فعال در حوزه رمز ارز EOS در حال بررسی پیشنهادی برای افزایش پاداش سهام داران- مالکان است.

این اخبار می تواند انقلاب بعدی در شبکه EOS بعد از تحول PowerUp باشد که
به کاربران امکان می دهد یک بار و بصورت یکجا هزینه معاملات را به مدت 24 ساعت پرداخت کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *