فرهاد اکسچنج

طبق گفته ی مدیر عامل بایننس نوسانات بیت کوین کمتر از نوسانات سهام اپل و تسلا است. مدیرعامل صرافی بایننس، Changpeng Zhao در مورد نوسانات بیت کوین اظهار داشت که بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار احتمالاً از سهام شرکت هایی با ارزش بازار مشابه مانند اپل و تسلا کم نوسان تر است.

اتریوم در مسیر پیشی گرفتن از بیت کوین!! مطالعه کنید.

طبق داده های سایت Woobull نوسانات 60 روزه بیت کوین از ابتدای سال 2021 به طور مداوم در حال کاهش است. رئیس صرافی بایننس در مصاحبه ای با شبکه بلومبرگ اظهار داشت که نوسانات ارز دیجیتال بی شباهت به اوضاع بازار سهام نیست.

او افزود:
“نوسانات در همه جا وجود دارد و این مسئله منحصر به دنیای ارزهای دیجیتال نیست.”

مدیر عامل بایننس

افرادی با تفکر گله ای موجب نوسانات خواهند بود!

از نظر ژائو، افرادی که فقط به دنبال کسب سود بدون هیچگونه تحقیق و بررسی هستند به دلیل تعداد زیادشان، مقصرایجاد نوسانات قیمت هستند. همیشه تعداد زیادی از افراد فقط دنباله رو و دارای تفکر گله ای هستند. آن ها بدون تحقیق هر کاری که گروهی از مردم انجام دهند، به دور از باور و اعتقاد شخصی خود، دنبال می‌کنند. این افراد هر وقت اخبار منفی وجود دارد، از بازار فرار می کنند و دارایی خود را می فروشند. هر زمان خبرهای مثبتی وجود دارد، عجله می کنند و بنابراین باعث نوسان بیشتری می شوند.

توصیف مدیرعامل بایننس از معتقدان واقعی به ارزهای دیجیتال، طرفداران سرسختی است که دنیای رمز ارزها را درک می کنند. آن ها واقعاً دنیای ارزهای دیجیتال را دوست دارند. طرفداران واقعی در مورد این بازار تحقیق می کنند. در ماه آوریل، ژائو فاش کرد که تقریباً 100٪ از دارایی خود را در ارزهای دیجیتال حفظ کرده است.

قیمت روز بیت کوین را دنبال کنید.

ارزش بازار ارزهای رمز نگاری شده طی 24 ساعت گذشته بیش از 4.5% افزایش یافته است. اتریوم برای اولین به رکورد 3000 دلاری رسید و در میان 10 آلت کوین برتر درخشید.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *