فرهاد اکسچنج

دلیل رشد اخیر قیمت اتریوم چیست؟ Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی بایننس در مورد آخرین افزایش قیمت اتریوم اظهار نظر کرد. وی اشاره کرد که چرا در حال حاضر تقاضای زیادی برای این ارز وجود دارد؟! Changpeng Zhao اخیراً نظرات خود را در مورد دو ارز بزرگ رمزنگاری شده یعنی بیت کوین و اتریوم ارائه داده است. به گفته Changpeng Zhao، امروزه مردم برای نوع جدید معاملات به آلت کوین ها نیاز دارند که همین مسئله ممکن است قیمت اتریوم را بالا ببرد.

بلاکچین در حال تغییر جهان است. آیا باید بیت کوین بخرید؟

رالی قیمت اتریوم

دلیل رشد اخیر قیمت اتریوم چیست؟

در حالی که طی چند روز گذشته رشد قیمت اتریوم همچنان داغترین موضوع در کل جامعه ارزهای دیجیتال بوده است، کارشناسان توضیحات مختلف و استدلال خود را در مورد چرایی این اتفاق می دهند.

بلومبرگ با مدیر اجرایی صرافی بایننس Changpeng Zhao مصاحبه کرد. به گفته وی، تقاضا برای اتریوم افزایش یافته است زیرا مردم مایل به مدیریت معاملات به روز مانند خرید NFT های بسیار جذاب هستند.
NFT ها یا همان توکن های غیرقابل تعویض بلاکچین اختصاصی برای خود ندارند و منحصر به فرد و کمیاب هستند.
در واقع NFT  ها دارایی های دیجیتالی هستند که مشخصات آن ها با دیگر توکن ها قابل تعویض نیست.

“مردم برای انجام معاملات جدید به ارزهای دیگر نیاز دارند. اتریوم یکی از نمونه های بارز این ارزها است. احتمالاً به همین دلیل است که قیمت اتریوم بالا می رود. “

قیمت روز اتریوم را دنبال کنید.

Changpeng Zhao، معروف به CZ، در مصاحبه عنوان کرد که دو ارز دیجیتال برتر یعنی بیت کوین و اتریوم برای مدتی هم مسیر خواهند بود. وی اظهار داشت که بعید است پیوستگی بین بیت کوین و اتریوم برای بلند مدت ادامه پیدا کند. دومین دارایی دیجیتال بزرگ یعنی اتریوم یک سیستم پیچیده تر دارد که در سطح دیگری فعالیت می کند.

قیمت ETH همچنان رو به افزایش است.

چین یکی از کشورهای پیشرو در زمینه توسعه CBDC (ارز دیجیتال بانک مرکزی) است. همانطور که CryptoPotato اخیراً گزارش داده است، این کشور قصد دارد آزمایشات الکترونیکی خود را گسترش دهد. این کشور حتی در بازی های المپیک زمستانی 2022 در پکن استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی مستقل خود را در نظر دارد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *