فرهاد اکسچنج

همانطور که می دانید بیت کوین یک رمز ارز محبوب است. در عین حال قیمت این ارز نوسانات بسیاری دارد. ترید این ارز را در فرهاد اکسچنج بیاموزید.
ترید یک مفهوم پایه اقتصادی شامل خرید و فروش کالا، ارز و خدمات است.

حال سوالی که مطرح می شود آن است که ترید کردن را چگونه شروع کنیم؟ قسمت اول این مقاله را در وبلاگ فرهاد اکسچنج مطالعه کنید.

تصمیم گیری در مورد پوزیشن بلند مدت یا کوتاه مدت

باز کردن پوزیشن بلند مدت یا کوتاه مدت بنابر شرایط حاکم بر بازار تعیین می شود. باز کردن موقعیت بلند مدت به این معنی است که شما انتظار دارید قیمت بیت کوین در آینده افزایش یابد. موقعیت کوتاه مدت به این معنی است که انتظار دارید قیمت این ارز کاهش یابد.

قیمت روز ارز دیجیتال را در فرهاد اکسچنج دنبال کنید – کلیک کنید.

تعیین حد سود و ضرر

تعیین حد سود و ضرر ابزار حیاتی مدیریت ریسک هستند. در این روش شما برای خود یک حد مبلغ با عنوان Stop loss یا Take Profit تعیین می کنید تا پس از رسیدن قیمت به آن حد، به صورت خودکار ارز شما فروخته شود. در واقع Stop loss برای زمانی است که به طور مثال شما بیت کوین را روی قیمت 60 هزار دلار خریده اید و تعیین می کنید که اگر قیمت به 59 هزار دلار رسید ارز خود را بفروشید و جلوی ضرر بیشتر را بگیرید. Take profit برای زمانی است که به طور مثال شما بیت کوین را روی قیمت 60 هزار دلار خریده اید و تعیین می کنید که اگر قیمت به 65 هزار دلار رسید ارز خود را بفروشید. در واقع مقدار 5 هزار دلار را برای سود خود تعیین می کنید.

در فرهاد اکسچنج یک تریدر حرفه ای شوید! - بخش دوم ترید

پوزیشن معاملاتی خود را کنترل کنید

برای باز کردن پوزیشن معاملاتی بیت کوین، اگر فکر می کنید قیمت در حال افزایش است خرید می کنید یا اگرفکر می کنید قیمت قرار است کاهش یابد، ارز خود را می فروشید. بعد از باز کردن پوزیشن باید بازار را کنترل کنید تا مطمئن شوید که بازار به همان روشی که پیش بینی کرده اید حرکت می کند. سپس می توانید موقعیت خود را هر زمان که خواستید ببندید تا سود کسب کنید یا ضرر خود را کاهش دهید. شاخص های فنی موجود در بستر معاملاتی می توانند به شما کمک کنند تا تعیین کنید قیمت بیت کوین در آینده به چه سمتی خواهد رفت. شاخص ها همچنین می توانند به شما در نظارت بر شرایط فعلی بازار مانند نوسانات یا احساسات بازار کمک کنند.

ترید کردن را در فرهاد اکسچنج بیاموزید.

منبع خبر
وبلاگ ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *