فرهاد اکسچنج

تکنولوژی بلاکچین خصوصا در قسمت توزیعی خود دارای هر سه مشخصه جی پی تی بودن است:

  • به سرعت در حال گسترش است. به طور اساسی در هر دارایی دیجیتال رد پایی از بلاک چین موجود است. موسسات مالی به طور گسترده در پی استفاده از بلاکچین هستند. شرکت IBM براساس تکنولوژی بلاکچین شبکه ای از تولید کنندگان، توزیع کنندگان، خرده فروشان و غیره ایجاد کرده است که IBM FOOD TRUST نام دارد. شما از طریق این شبکه بلاکچینی در جریان تولید محصول قرار می گیرید. IBM حدود 400 پروژه و استارت آپ های مختلف را ایجاد می کند که هر یک مشکلی از بشریت را از طریق بلاکچین حل کند.

والت ها و ایجاد حساب در کریپتوکارنسی ها!

  • به سرعت در حال تکامل و بهبود است. از سال 2008 تا امروز هر روز شاهد پیشرفت و نوآوری های جدید در بلاکچین هستیم. به طور مثال اتریوم با PROOF OF STACK توانست PROOF OF WORK را تغییر دهد. وقتی ما بخواهیم DECENTRALIZED بودن را بیشتر کنیم STABILITY کم تر می شود. البته به تازگی بر روی مفهوم جدیدی به نام LIGHTENING NETWORK کار می شود. در آن ضمن نگه داشتن DECENTRALIZE، سرعت را هم بالا ببریم.

آموزش بلاکچین در فرهاد اکسچنج را از دست ندهید.

  • به طور گسترده توسط تکنولوژی های دیگر به کار بسته شده است. خصوصا توسط هوش مصنوعی و اینترنت اشیا. بعضی کار ها بر اساس پیشرفت های تکنولوژی کنونی تا چند سال دیگر وجود نخواهند داشت.
بلاکچین و تکنولوژی GPT ها

تشخیص جهت پیشرفت بشری به ما کمک می کند که بتوانیم آینده را بهتر ببینیم. همچنین روش زندگی و کسب و کار خود را با دید باز تری انتخاب کنیم. تشخیص جی پی تی بودن بلاکچین از این جهت برایمان مهم است.

آموزش های رایگان فرهاد اکسچنج را از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *