فرهاد اکسچنج

بخش اول این سوالات را می توانید در وبلاگ فرهاد اکسچنج مطالعه کنید. کلیک کنید.
رمز ارزها نوعی ارز دیجیتال هستند که با نام ارزهای رمز نگاری شده نیز شناخته می شوند.

چگونه رمز ارز بخرم؟

در حالی که برخی از رمز ارزها، از جمله بیت کوین، برای خرید با دلار آمریکا نیز در دسترس هستند، برخی دیگر نیاز به پرداخت با بیت کوین یا ارز رمزنگاری شده دیگری دارند. برای خرید رمز ارزها، به یک کیف پول و یک صرافی آنلاین امن نیاز دارید. سپس باید یک حساب کاربری در صرافی باز کنید و سپس می توانید برای خرید رمز ارزهایی مانند بیت کوین یا اتریوم ارز قابل قبول در صرافی مورد نظر را واریز کنید تا آن ها رمز ارز انتخابی را به کیف پول شما منتقل کنند. صرافی های آنلاین بسیاری وجود دارند که Coinbase یکی از رایج ترین آن ها است.

نحوه ثبت نام در فرهاد اکسچنج – کلیک کنید.

آیا رمز ارزها قانونی هستند؟

رمز ارزها هنوز به صورت رسمی قانونی نیستند. آن ها برخلاف ارزهای متعارف صادر شده توسط بانک های مرکزی، کنترل و تنظیم نمی شوند. قیمت آن ها توسط عرضه و تقاضای بازار آنها تعیین می شود. بنابراین طبیعی است که دولت ها و بانک های مرکزی تمایلی به گسترش این دسته از ارزها نداشته باشند.

بخش دوم پاسخ فرهاد اکسچنج به سوالات متداول پیرامون ارز دیجیتال!

بخش اول این سوالات را می توانید در وبلاگ فرهاد اکسچنج مطالعه کنید. کلیک کنید.

آیا رمز ارزها امن هستند؟

سرمایه گذاری همیشه با خطراتی همراه است. اما امنیت رمز ارزها کاملا بستگی به نوع استفاده از آن ها و رعایت نکات امنیتی دارد. هک شبکه بلاکچین بسیار دشوار است اما همیشه خطر سرقت رمز ارز از کیف پول وجود دارد. به عبارت دیگر، خطرات این حوزه کم هستند، اما بی خطر هم نیستند.

اگر شما به عنوان یک معامله گر کاملاً بازار را بشناسید و از رمز ارز خود محافظت کنید، خرید و فروش ارز رمزنگاری شده همیشه خطرناک نیست. اگر شما بهترین روش ها را برای حفاظت از رمز ارز خود به منظور جلوگیری از دسترسی هکرها اعمال نکنید، این عدم توجه پیامدهای جدی به همراه خواهد داشت. با محبوبیت روزافزون و استقبال گسترده از رمز ارزها، آن ها در معرض دید مجرمان سایبری قرار گرفته اند. موارد قابل توجهی در طی چند سال گذشته رخ داده است که معامله گران ارز خود را از دست داده اند و قادر به بازیابی آن ها نبوده اند.

آموزش حفظ امنیت ارز دیجیتال در فرهاد اکسچنج – کلیک کنید.

منابع
nerdwallet
outlookindia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *