فرهاد اکسچنج

بیل گورلی (Bill Gurley)، سهام دار شرکت Benchmark، یک شرکت سرمایه گذاری، هفته گذشته در مصاحبه ای با بلومبرگ، دیدگاه خود را در مورد ارزهای رمزنگاری شده به اشتراک گذاشت. وی اعلام کرد که اتریوم را به بیت کوین ترجیح می دهد.

بیل گورلی اعتراف کرد که تا قبل آوریل امسال، زمان زیادی را صرف این بازار نکرده و دیر شروع به کار در بازار رمز ارزها کرده است. او از آوریل سال 2021، مطالعات زیادی در مورد ارزهای رمزنگاری شده داشته است.

گورلی گفت: “باید بگویم که سرمایه گذاران بازار اتریوم، من را تحت تاثیر قرار داده و در نهایت، تصمیم به ورود به این بازار گرفتم.”

این سرمایه گذار ریسک پذیر، بدون مشخص کردن میزان سرمایه گذاری خود در بازار اتریوم، تأکید کرد که این سرمایه گذاری شخصی بوده و برای شرکت او نیست.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال

وی تأکید کرد: “من تحت تأثیر سرمایه گذاران اتریوم قرار گرفته ام. به نظر می رسد گروهی که در این بازار شرکت می کنند، عملگرا تر هستند. آن ها در برابر تغییرات منعطف بوده و اساساً در حال ایجاد تغییراتی در شبکه هستند. این تغییرات، کارمزد تراکنش ها را کاهش داده و این مسئله بسیار سودمند خواهد بود. جامعه توسعه دهندگان، به وضوح مشغول کار در شبکه اتریوم هستند. “

اتریوم
بروز رسانی شبکه

او اظهار داشت: ” من فکر می کنم، هنگامی که شبکه اتریوم به سمت روش اثبات سهام حرکت کند، از معیارهای ESG [زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی] سود می برد. به نظر من اگر قصد دارید وارد بازار رمز ارزها شوید، اتریوم انتخاب هوشمندانه تری است.”
ESG، معیاری برای سرمایه گذاری اخلاقی در نظر گرفته می شود.

منبع
وبلاگ ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *