منوی برگه ها
TwitterRssFacebook

ارسال شده توسط در تاریخ فروردین ۳, ۱۳۹۲ در آموزش وبمانی, امکانات فرهاد اکسچنج, پرسش های متداول, در مورد خرید و فروش, فرهاد اکسچنج | ۴ دیدگاه

راهنمای فروش وبمانی در FarhadExchange.com

راهنمای فروش وبمانی  در FarhadExchange.com

ملاحظات کلی:

خرید وبمانی در سایت FarhadExchange.com  کاملا اتوماتیک و لحظه ای انجام می شود. اما فروش وبمانی نیمه اتوماتیک است و ارسال ریال به طور دستی انجام می شود. 

“سفارشاتی که در ساعات اداری – تا حدود دو بعد از ظهر – به دست ما برسد همان روز و حداکثر ظرف یک ساعت انجام می شوند. چنانچه به هر علت  تاخیری ایجاد شود به اطلاع شما خواهد رسید و در هر صورت این تاخیر از ۲۴ ساعت بیشتر نخواهد بود. 

سفارشاتی که بعد از ساعات اداری به دست ما می رسد، حداکثر تا فردا صبح روز بعد تا ساعت ده صبح انجام خواهند شد. 

سفارشاتی که بعد از ظهر پنج شنبه به دست ما برسند، حداکثر تا فردا جمعه ساعت شش بعد از ظهر انجام می شوند. 

هر گونه تاخیر به اطلاع شما خواهد رسید و در هر صورت تاخیر بیش از ۲۴ ساعت نخواهد بود. 

چنانچه در سایت جهان پی – Http://JahanPay.com – حساب داشته باشید، با وارد کردن حساب جهان پی خود در قسمت حساب بانکی، سرعت انجام سفارش شما بالاتر خواهد رفت. 

چنانچه پرداخت شما در سایت ما از طریق مرچنت وبمانی انجام شود مبلغ وبمانی ارسال شده طبق ضوابط وبمانی و با کسر کارمزد قابل ریفاند می باشد. 

جهت هر گونه پرسش، انتقاد و راهنمایی با ساپورت سایت به صورت یاهو مسنجر – یا با ایمیل سایت تماس بگیرید.”

 

نحوه ی انجام سفارش:

۱٫     برای استفاده از خدمات  سایت ابتدا باید در سایت ثبت نام بفرمایید (اگر تاکنون ثبت نام کرده اید به مرحله ی بعدی که نحوه ی پر کردن سفارش هست بروید):

برای ثبت نام روی لینک زیر بروید:

https://www.farhadexchange.com/signup.php

و مشخصات خود را وارد نمایید (لطفا مشخصات خود را صحیح وارد نمایید تا در تطابق شماره حساب های شما و حساب وبمانی شما مشکلی ایجاد نشود):

(توجه داشته باشید که “حتما” روی سایت ما از https  به جای http  استفاده فرمایید تا امنیت بیشتری متوجه تراکنش های شما باشد)

1

دکمه ی Sign Up را که بزنید کار تمام است و ثبت نام انجام شده است:

2

اکنون روی سایت در قسمت Members Login  شناسه کاربری و رمز عبور را وارد کنید و Login  کنید:

3

کنترل پنل برای استفاده از خدمات ما در اختیار شما خواهد بود:

4

برای فروش وبمانی خود از طریق درگاه امن وبمانی – که طی آن مبلغ وبمانی شما قابل Refund می باشد –  به طور نیمه اتوماتیک در کنترل پنل خودتان روی Exchange E-currencies بروید و کلیک کنید. صفحه ی فرم Exchange برای شما نمایش داده خواهد شد:

5

مطابق شکل زیر در کادر بالایی فرم WebMoney WMZ  را انتخاب بفرمایید و تعداد مورد نظر را که قصد فروش دارید جلوی آن درج کنید.

توجه داشته باشید که اگر به طور مثال ۱۰۰۰ دلار وبمانی در کیف وبمانی خود داشته باشید با کسر کمیسیون وبمانی فقط قادر خواهید بود که ۹۹۲ دلار وبمانی به فروش برسانید. بنابراین اگر می خواهید کل موجودی کیف خود را بفروشید ابتدا موجودی را ضرب در ۰٫۹۹۲ کنید و سپس عدد حاصله را در کادر فروش وبمانی روی سایت ما وارد فرمایید. 

همچنین در کادر پایینی Saman Bank IRR یا IRAN SHETAB CARDS IRR را انتخاب بفرمایید. اگر در سایت جهان پی (http://JahanPay.com) حساب دارید می توانید گزینه ی JahanPay TOM را انتخاب کنید. در صورت انتخاب جهان پی پرداخت ریالی شما به مراتب سریعتر انجام می شود. 

توجه کنید که بانک سامان و بانک ملت به صورت ریال و جهان پی به صورت تومان محاسبه می شود. 

به محض وارد کردن تعداد مورد نیاز وبمانی، به طور اتوماتیک معادل آن به ریال (در صورت انتخاب جهان پی به تومان) در کادر پایینی نمایش داده می شود. در دو کادر پایین تر نیز ابتدا شماره حساب بانکی خود بسته به اینکه بانک ملت یا بانک سامان را انتخاب نموده باشید وارد کنید.

اگر در بانک دیگری – غیر از بانک سامان و ملت – حساب دارید، شماره شانزده رقمی کارت عضو شتاب (برای مبالغ زیر سه میلیون تومان)  یا شماره شبای بانکی (برای مبالغ بالای سه میلیون تومان) خود را وارد کنید. چنانچه شماره کارت شتاب یا شماره شبای بانکی خود را وارد کرده باشید واریز به هر بانکی در ایران امکان پذیر خواهد بود.

پرداخت ریالی ما به کلیه ی بانک های ایران متصل به سیستم شتاب یا دارای شماره ی شبا انجام می شود. 

 سپس ایمیل خود را وارد کنید و Proceed  را بزنید تا به صفحه ی بعد بروید:

sellwm1

در صفحه ی بعد عدد نمایش داده شده درتصویر Verification Code را در کادر روبرو وارد کنید و تیک موافقت با قوانین سایت را بزنید و سرانجام Confirm  را بزنید.

sellwm2

پس از زدن دکمه ی کانفرم سفارش با موفقیت انجام شده است و صفحه ی جدید که حاوی امکان پرداخت آنلاین وبمانی هست می شوید. پرداخت آنلاین یا مرچنت وبمانی کاملا امن و تحت نظارت و تضمین شرکت وبمانی می باشد.

sellwm3

برای پرداخت وبمانی خود به ما و دریافت ریال روی دکمه ی Pay Now کلیک کنید تا وارد سایت مرچنت وبمانی شوید. 

توجه داشته باشید که جدیدا سایت مرچنت وبمانی دارای *ف*ی*ل*ت*ر هست و برای ورود به آن ناگزیر باید از *ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن* استفاده کرد. 

بهترین شیوه و امن ترین روش ارسال وبمانی به ما از طریق سایت مرچنت وبمانی هست اما چنانچه به هر علت به این سایت دسترسی ندارید مبلغ را مستقیم به شماره کیف Z136510174122  بفرستید. فراموش نکنید که هنگام ارسال مستقیم در قسمت Description حتما شماره سفارش شما – مندرج در شکل بالا – به صورت

Order ID #444444444

که شماره ی ذکر شده، شماره سفارش نه رقمی منحصر بفرد شما در سایت ماست ، وارد کنید. (عدد ۴۴۴۴۴۴۴۴۴ به طور مثال آورده شده و شما باید شماره سفارش خودتان را جای آن وارد کنید)

چنانچه از روش ارسال مستقیم استفاده کرده اید در این مرحله و پس از ارسال وجه از کیف شما به کیف وبمانی ما و ذکر Description  به صورت یاد شده کار شما تمام است. لیکن چنانچه از روش مرچنت و امن وبمانی استفاده می فرمایید (که مورد توصیه ی ماست)  با زدن دکمه ی Pay Now  به صفحه ی زیر هدایت خواهید شد:

sellwm4

روی سایت مرچنت وبمانی شماره سفارش، مبلغ قابل پرداخت و نام مرچنت –FarhadExchange.com – ثبت شده است.

همچنین در صفحه ی فوق امکان انتخاب Quick Payment برای کسانی که به نرم افزار کیپر کلاسیک دسترسی ندارند و هم چنین امکان انتخاب WebMoney Keeper برای کسانی که به نرم افزار کیپر کلاسیک دسترسی دارند و نرم افزار کیپر کلاسیک آنها Online هست ، وجود دارد.

اگر به کیپر کلاسیک دسترسی دارید با انتخاب گزینه ی WebMoney Keeper در شکل بالا ، تنها با وارد کردن کد عددی، تایید می شوید (شکل زیر). توجه داشته باشید که در این حالت باید نرم افزار کیپر کلاسیک شما آنلاین باشد.

و چنانچه به نرم افزار کیپر کلاسیک دسترسی ندارید با انتخاب WebMoney -Quick Payment با وارد کردن شماره موبایل و کد عددی نمایش داده شده به حساب خود دسترسی پیدا خواهید کرد (در این حالت کدی به شماره موبایل شما پیامک می شود که باید بعد از زدن Next وارد نمایید).

اگر در شکل بالا از WebMoney-Quick Payment استفاده کرده اید با زدن دکمه ی Next صفحه ی جدیدی برایتان باز می شود که در آن باید کد پیامک شده به موبایلتان را در آن وارد کنید و OK کنید.

چنانچه در شکل بالا از WebMoney Keeper استفاده کرده اید با زدن دکمه ی Next صفحه ای مطابق شکل زیر برایتان ظاهر می شود که عدد نشان داده شده در شکل را باید در آن وارد کنید (در این حالت احتیاجی به کد از طریق موبایل نیست)  وYes را بزنید

وارد صفحه ی جدیدی می شویم که باید روی Confirm the Payment کلیک کنیم:

مبلغ وبمانی از حساب شما کسر می شود و به طور خودکار و از طریق سیستم تضمین شده ی وبمانی منتقل می شود. موفقیت تراکنش با شکل زیر همراه خواهد بود:

با صبر کردن و یا کلیک روی Go to Merchant’s Website  به سایتFarhadExchange.com ارجاع داده می شوید و موفقیت آمیز بودن عملیات برایتان نمایش داده می شود:

sellwm5

 

اکنون وبمانی شما به حساب ما منتقل شده و دیگر احتیاج به کار دیگری نیست.

سفارش شما بلافاصله به دست ما می رسد و در نوبت پرداخت قرار می گیرد.

سفارشاتی که در ساعات اداری – تا حدود دو بعد از ظهر – به دست ما برسد همان روز و حداکثر ظرف یک ساعت انجام می شوند. چنانچه به هر علت  تاخیری ایجاد شود به اطلاع شما خواهد رسید و در هر صورت این تاخیر از ۲۴ ساعت بیشتر نخواهد بود. 

سفارشاتی که بعد از ساعات اداری به دست ما می رسد، حداکثر تا فردا صبح روز بعد تا ساعت ده صبح انجام خواهند شد. 

سفارشاتی که بعد از ظهر پنج شنبه به دست ما برسند، حداکثر تا فردا جمعه ساعت شش بعد از ظهر انجام می شوند. 

هر گونه تاخیر به اطلاع شما خواهد رسید و در هر صورت تاخیر بیش از ۲۴ ساعت نخواهد بود. طبق قوانین وبمانی در این مدت مبلغ وبمانی شما به طور کامل و با کسر کمیسیون وبمانی قابل ریفاند خواهد بود. 

چنانچه در سایت جهان پی – Http://JahanPay.com – حساب داشته باشید، با وارد کردن حساب جهان پی خود در قسمت حساب بانکی، سرعت انجام سفارش شما بالاتر خواهد رفت. 

جهت هر گونه پرسش، انتقاد و راهنمایی با ساپورت سایت به صورت یاهو مسنجر – یا با ایمیل سایت تماس بگیرید.

۴ دیدگاه

 1. فرهاد : (سفارشاتی که در ساعات اداری – تا حدود دو بعد از ظهر – به دست ما برسد همان روز و حداکثر ظرف یک ساعت انجام می شوند. چنانچه به هر علت تاخیری ایجاد شود به اطلاع شما خواهد رسید و در هر صورت این تاخیر از ۲۴ ساعت بیشتر نخواهد بود.)

  متاسفانه این مورد هیچ موقع برای من رعایت نشده است . خودتون هم بهتر در جیران هستید . من ۱۱ صبج یم سفارش داشتم . به شما هم تاکید کردم که بسیار برای گرفتن پول عجله دارم . متاسفانه هیچ اقدامی انجام نشده . بارها شده که حتی ۸ صبح هم پرداخت کردم اما تا پش فردا هم انجام نشده است .

  امیدوارم بهتر از این عمل کنید .

 2. من شنبه مورخ ۱۱ مهر ۰٫۰۹۵۴۲۸۵۶ بیت کوین معادل با $ ۲۲٫۶۷ از طریق پرداخت نیمه اتوماتیک به حساب شما پرداخت کردم اما این پرداخت در تاریخچه سفارش ثبت نشد و هنوز پولی بهم پرداخت نشده
  لطفا جدی تر پیگیری کنید.

 3. برای مطلب کاملی که گذاشتید ممنونم
  استفاده کردم

 4. الان ۳ روز از سفارش من گذشته ولی هنوز واریز نشده نه تلفنشونو جواب میدن و نه یاهو آی دی.